Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

 • Zebranie sprawozdawcze za 2022 rok
  Zapraszamy członków stowarzyszenia na

  Zebranie sprawozdawcze za 2022r.

  termin: 25 kwietnia 2023r (wtorek)

  godzina 17.00

  miejsce: Wrocław ul. Grabiszyńska 57
 • Wielkanoc 2023r.

 • Swiatowy Dzień Autyzmu 2023 rok
  Światowy Dzień Autyzmu ustanowiony po to by uświadamiać o problemach osób w spektrum autyzmu.

  Dzieci i młodzież w Polsce znalazły miejsce w systemie. Dorośli nadal są niewidoczni, wykluczeni i przezroczyści dla systemowego wsparcia.

  Zaniechanie kontynuacji wsparcia terapeutycznego i utrwalania zdobytych umiejętności w czasie wieloletniej edukacji prowadzi do regresu w każdym wymiarze, społecznym, medycznym, terapeutycznym.
 • Światowy Dzień Autyzmu- Nie wykluczaj.Wspieraj
  Wykluczeni, nieobecni, przezroczyści - tak wygląda aktualny status dorosłych osób z autyzmem w polskim systemie opieki społecznej/socjalne.Dlatego tegoroczne obchody Światowego Dnia Autyzmu dedykujemy właśnie dorosłym autystom.❤️
  W nadziei, że zostaną w końcu zauważeni i otoczeni należną im, systemową opieką.❤️

  Prosimy wspieraj przez https://www.siepomaga.pl/dsa
 • Profit Dewelopment nasz darczyńca  Do grona naszych darczyńców dołączyła wrocławska firma deweloperska Profit Development koniecznie zajrzyj Dziękujemy za wyposażenie sali terapeutycznej.To piękny prezent, który pozwoli nam zmieniać świat dla osób z autyzmem na lepszy. Dziękujemy!
 • Klub "Po drodze" 3.03.-31.05.2023r.

  Klub "Po drodze" wznawia zajęcia. 3.03 do 31.05. 2023 roku. dowiedz się więcej
 • 1,5% podatku za 2022rok rozlicz z nami

  1,5% za 2022 rok prosimy oddaj naszej organizacji, wpisz KRS 0000054704.

  Rozliczamy 1,5% także we współpracy z PITax.pl kliknij i rozlicz

  można nas wesprzeć przez https://www.siepomaga.pl/dsa
 • Boże Narodzenie 2022r.

 • zawsze w grudniu Europejski Tydzień Autyzmu  Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony w pierwszym tygodniu grudnia zainicjowany został przez Parlament Europejski, który w 1996 roku uchwalił Kartę Praw Osób z Autyzmem
 • 30 -lecie Stowarzyszenia  Przez 30lat działań w interesie osób z autyzmem i ich rodzin spotkaliśmy wiele mądrych, życzliwych i serdecznych osób gotowych pomagać nam realizować nasze marzenia o dobrej przyszłości dla naszych dzieci. Dziękujemy w imieniu rodziców i opiekunów osób autystycznych oraz własnym z nadzieją na spotkanie nowych przyjaznych ludzi i instytucji gotowych rozwiązywać ważne problemy społeczne. Dziękujemy.

  Trudno byłoby wymienić wszystkich , którzy nam pomagali a były to osoby prywatne, firmy, instytucje, organizacje pozarządowe, które rozumiały naszą determinację i w miarę swoich możliwości, umiejętności, wspierały i pomagały urzeczywistniać nasze plany i marzenia o dobrym i godnym życiu osób z autyzmem. Dziękujemy .

  Wolontariusze to osobna część naszego społecznego istnienia bez ich życzliwości i bezinteresowności i empatii z pewnością nie udałoby się uwierzyć, że to co robimy jest potrzebne również tym którzy nie potrzebują takiej pomocy, to właśnie wolontariusze budują w nas nadzieję na dobre dziś i lepsze jutro. Dziękujemy.