Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

chcepomagać
Dziękujemy

tutaj nas znajdziesz


chcepomagac.org - siła drobnych gestów
Według badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Klon/Jawor 54% Polaków przekazało w ciągu ostatniego roku pieniądze lub dary rzeczowe na rzecz organizacji i inicjatyw społecznych.

Wynik brzmi optymistycznie, jednak szczegółowa analiza pokazuje, że ponad połowa z nich pomogła tylko raz – podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Założyciele serwisu chcepomagac.org postanowili zmienić specyfikę polskiej filantropii z “akcyjnej” na konsekwentną i systematyczną - Konsekwentnie dążymy do realizacji naszej wizji, czyli stworzenie całkowicie darmowego, największego i najwygodniejszego w Polsce “katalogu sposobów na pomaganie”.

Korzystanie z serwisu chcepomagac.org gwarantuje najwyższe standardy ochrony danych oraz bezpieczeństwo transakcji zarówno darczyńcom jak i organizacjom pożytku publicznego.

Dotpay – partner obsługujący transakcje - to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online.
Dzięki wysokiej klasy zabezpieczeniom nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej.

Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z naszym serwisem. Zabezpieczenia funkcjonują w przypadku każdej przeglądarki internetowej.
W systemie nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych.

Absolutnie każdy z każdego miejsca na Świecie może pomagać poprzez serwis chcepomagac.org. Jedynym wymaganiem jest dostęp do Internetu oraz karta kredytowa lub konto Paypal.
Darowizny dokonywane są w PLN i przeliczane z innych walut po aktualnym kursie.