Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

stary telefon

Starytelefon.pl jest internetowym serwisem umożliwiającym sprzedaż używanych telefonów komórkowych. Dzięki tej stronie możesz przeznaczyć część lub całość pozyskanej w ten sposób kwoty na wybraną przez siebie Organizację prowadzącą działalność Pożytku Publicznego. Możesz pomóc innym nie obciążając swojego budżetu domowego i pozbywając się zalegających niepotrzebnych Ci rzeczy. stary telefon

ZOSTAŃ FILANTROPEM Sprzedaj swój stary lub zepsuty telefon komórkowy przez stronę www.starytelefon.pl, a pieniądze ze sprzedaży przekaż naszej organizacji.

* poszukaj swojego telefonu w katalogu

* złóż zlecenie ONLINE , a serwis wyśle na Twój adres domowy list z opłaconą, zwrotną kopertą bąbelkową

* zapakuj telefon/telefony/, wyślij a Twoje pieniądze ze sprzedaży pomogą w terapii komunikowania się młodych osób z autyzmem.

Zechciej być
podwójnym dobroczyńcą
wesprzyj terapię
charytatywnie


APEL DO FIRM I INSTYTUCJI
Szanowni Państwo,

W celu pozyskania dodatkowych środków na prowadzoną działalność charytatywną Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu organizuje zbiórkę telefonów komórkowych, które zostaną następnie przekazane do recyklingu współpracującej z nami firmie – Greenfone Sp. z o.o. w zamian za środki pieniężne na cele realizowane przez Stowarzyszenie.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomóc w zbiórce starych telefonów komórkowych poprzez zaangażowanie w zbiórkę Państwa pracowników.

Zbieramy wszystkie telefony, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny. Wszystkie telefony zostaną sprawdzone pod względem stanu technicznego, wycenione, a ich równowartość wpłynie na konto bankowe Stowarzyszenia.

Zbiórka organizowana przez nas ma nie tylko wymierne znaczenie ekonomiczne, ale również niesie duże korzyści dla środowiska naturalnego - wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi.

Każda ilość telefonów jest bardzo mile widziana. Im więcej zostanie zebranych telefonów, tym większe środki uda nam się zebrać.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o zbieraniu środków na cele charytatywne za pomocą zbiórek telefonów komórkowych lub recyklingu telefonów komórkowych zapraszamy na stronę internetową www.starytelefon.pl lub kontakt z firmą Greenfone Sp. z o.o. pod numerem telefonu 22 646 44 84.

Jeżeli posiadacie Państwo w swojej firmie nieużywane już telefony i jesteście w stanie nam pomóc, bardzo prosimy o kontakt.

Kontakt : Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu
Tel 71/3427208 Pozdrawiamy


WSPIERAJĄ NAS Z CAŁEJ POLSKI

1. Pani Małgorzata z Domasławka
2. Pani Magdalena ze Świdnika
3. Pan Łukasz z Niemczy
4. Pani Agnieszka z Chodzieży
5. Pani Anna z Gdańska
6. Pan Krzysztof z Torunia
7. Pan Robert z Andrychowa
8. Pani Alicja z Wrocławia
9. Pan Jarosław z Bydgoszczy
10.Pan Krzysztof z Tychów
11.Pan Dariusz z Wrocławia
12.Pan Krzysztof z Poznania
13.Pan Robert z Polkowic
14.Pani Joanna z Góry
15.Pan Przemysław z Zajączkowic
16.Pani Magdalena z Czarnowa
17.Pani Patrycja z Cieszyna
18. Pan Michał z Poznania
19. Pani Małgorzata z Michałowic