Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

 • Europejski Tydzień Autyzmu 2023



  Kolejny Europejski Tydzień Autyzmu , chciałoby się napisać - osoby z autyzmem mają zapewnianą pomoc od narodzin do późnej starości. Niestety jeszcze musimy poczekać. Ze szczególną troską organizacje pozarządowe zwracają uwagę na dorosłe osoby z autyzmem i ich potrzeby.❤️ Bardzo wiele dorosłych osób w spektrum pozostaje pod opieką rodziny bez szansy na włączenie społeczne. Pytanie - jak długo jeszcze dorosły obywatel z autyzmem będzie niewidoczny dla systemowej pomocy?. Nadzieja coraz starsza i umiera ostatnia , pozostajemy z nadzieją i czekamy na dobre i potrzebne rozwiązania systemowe.
 • Omega System - dziękujemy

  Z przyjemnością dopisujemy na Listę Darczyńców firmę Omega System https://omegasystem.pl/koniecznie zajrzyj Dziękujemy za rozgrzanie naszych serc w ten mroźny dzień! Doceniamy pomoc w każdej formie.
 • Parker Hannifin - dziękujemy


  Serdeczne podziękowania dla firmy Parker Hannifin oraz całego zespołu Pracowników, za pomoc w zmienianiu świata osób z autyzmem na lepszy. Jesteśmy wdzięczni, że wśród tak wielu potrzeb, dostrzegli Państwo naszą działalność i zdecydowali się przekazać darowiznę na nasz wieloletni projekt, jakim jest budowa ośrodka dla osób w spektrum autyzmu.Dziękujemy.
 • Nasz nowy darczyńca- dziękujemy.









  Najserdeczniejsze podziękowania


  kierujemy w stronę sklepu PANCERNIK koniecznie zajrzyj
  Nawet najmniejszy gest to oznaka ogromnej empatii!

  Cieszymy, że działacie wraz z nami i wpieracie osoby w spektrum autyzmu.
 • Światowy Dzień Autyzmu- Nie wykluczaj.Wspieraj




  Wykluczeni, nieobecni, przezroczyści - tak wygląda aktualny status dorosłych osób z autyzmem w polskim systemie opieki społecznej/socjalne.Dlatego tegoroczne obchody Światowego Dnia Autyzmu dedykujemy właśnie dorosłym autystom.❤️
  W nadziei, że zostaną w końcu zauważeni i otoczeni należną im, systemową opieką.❤️

  Prosimy wspieraj przez https://www.siepomaga.pl/dsa
 • Profit Dewelopment nasz darczyńca



  Do grona naszych darczyńców dołączyła wrocławska firma deweloperska Profit Development koniecznie zajrzyj Dziękujemy za wyposażenie sali terapeutycznej.To piękny prezent, który pozwoli nam zmieniać świat dla osób z autyzmem na lepszy. Dziękujemy!
 • Klub "Po drodze" 3.03.-31.05.2023r.

  Klub "Po drodze" wznawia zajęcia. 3.03 do 31.05. 2023 roku. dowiedz się więcej
 • 1,5% podatku za 2022rok rozlicz z nami





  1,5% za 2022 rok prosimy oddaj naszej organizacji, wpisz KRS 0000054704.

  Rozliczamy 1,5% także we współpracy z PITax.pl kliknij i rozlicz

  można nas wesprzeć przez https://www.siepomaga.pl/dsa
 • Boże Narodzenie 2022r.

 • zawsze w grudniu Europejski Tydzień Autyzmu



  Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony w pierwszym tygodniu grudnia zainicjowany został przez Parlament Europejski, który w 1996 roku uchwalił Kartę Praw Osób z Autyzmem