Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

Piotr Duszeńko i jego koalicja - 6. II . 2011
CHARYTATYWNA IMPREZA DLA DOLNOŚLĄSKIEGO STOWARZYSZENIA JUŻ 6 LUTEGO 2011 OD GODZ.18.30.W KLUBIE LIVERPOOL WROCŁAW ŚWIDNICKA 37, ATRAKCJI CO NIE MIARAMożna licytować miedzy innymi medal Mistrzostw Polski w Futbolu Amerykańskim przekazany przez Klub Sportowy Devils Wrocław

Z A P R A S Z A M Y
Z A P R A S Z A M Y
Klub Sportowy Baseball Wrocław serdecznie zaprasza na swoje siódme urodziny. Podobnie jak w zeszłym roku imprezę organizujemy w Klubie muzycznym LIVERPOOL przy ulicy Świdnickiej 37. Startujemy szóstego lutego w niedzielę od godziny 18:30. Wstęp kosztuje 5 złotych, a cały dochód zostanie przekazany na działalność Dolnośląskiego Stowarzyszenia na Rzecz Autyzmu, planującego budowę ośrodka "Miejsce na ziemi".
Dodatkowo akcję można wspomóc poprzez zakup losów w loterii fantowej (atrakcyjne nagrody, każdy los wygrywa) oraz w licytacji kilku wyjątkowych przedmiotów w tym medal Mistrzostw Polski w Futbolu Amerykańskim przekazany przez Klub Sportowy Devils Wrocław, pamiątki związane z występem Reprezentacji Polski Lacrosse w Mistrzostwach Świata Manchester 2010 przekazane przez Kosynierów Wrocław, oraz wyjątkowe pamiątki od KSB. W części charytatywnej imprezy wspomaga nas organizacja Rotaract Wrocław Panorama. W części oficjalnej wieczoru podsumujemy baseballowy sezon 2010, wręczymy nagrody dla najlepszcyh zawodników, nie zabraknie podziękowań, niespodzianek oraz prezentacji filmów i zdjęć związanych z KSB.

W promocji wydarzenia wspiera nas Sportgame/TV Tede, Radio LUZ, Studencki Magazyn Sportowy oraz portal tuwroclaw.com