Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu

30 -lecie StowarzyszeniaPrzez 30lat działań w interesie osób z autyzmem i ich rodzin spotkaliśmy wiele mądrych, życzliwych i serdecznych osób gotowych pomagać nam realizować nasze marzenia o dobrej przyszłości dla naszych dzieci. Dziękujemy w imieniu rodziców i opiekunów osób autystycznych oraz własnym z nadzieją na spotkanie nowych przyjaznych ludzi i instytucji gotowych rozwiązywać ważne problemy społeczne. Dziękujemy.

Trudno byłoby wymienić wszystkich , którzy nam pomagali a były to osoby prywatne, firmy, instytucje, organizacje pozarządowe, które rozumiały naszą determinację i w miarę swoich możliwości, umiejętności, wspierały i pomagały urzeczywistniać nasze plany i marzenia o dobrym i godnym życiu osób z autyzmem. Dziękujemy .

Wolontariusze to osobna część naszego społecznego istnienia bez ich życzliwości i bezinteresowności i empatii z pewnością nie udałoby się uwierzyć, że to co robimy jest potrzebne również tym którzy nie potrzebują takiej pomocy, to właśnie wolontariusze budują w nas nadzieję na dobre dziś i lepsze jutro. Dziękujemy.